Apríl

Bohaté veľkonočné raňajky pozostávajúce zo šunky, vajec, klobásy, chrenu, pletenky pripomínajú sviatky, ktoré prijímatelia kedysi slávili v domácom prostredí.

Ku sláveniu Veľkonočných sviatkov patrí aj veľkonočná vigília, ktorá je tento rok obmedzená na sledovanie bohoslužby prostredníctvom televízie

Veľká noc v zariadení sa nesie aj v znamení spoločného pečenia lineckých koláčikov, ktoré budú zdobiť stoly našich prijímateľov.

Napečené linecké koláčiky šikovné prijímateľky polepili a poukladali so dózy, kde si počkajú na ochutnávku na Veľkonočný pondelok

Pani Irena Petrasová oslávila meniny v kruhu prijímateľov

21.4.2020 - hodina reďkovky - reďkovka patrí medzi zeleninu, ktorá je medzi našimi prijímateľmi veľmi obľúbená a spestruje ich jedálniček počas jarných mesiacov. Spolu s prijímateľmi sme si reďkovku pripravili a po malých skupinkách sme si o nej prečítali a následne aj ochutnávali.
Aj počas tohto ťažkého obdobia , ktoré všetci prežívame si naši prijímatelia posedia v areáli zariadenia, čo je aspoň malou kompenzáciou za vychádzky, ktoré sa realizovali denne za priaznivého počasia.

27.4.2020 - v kruhu našich prijímateľov sociálnej služby oslávil pá Andrej Fabis svoje narodeniny. K jeho sviatku mu pani riaditeľka popriala všetko dobré, veľa štastia a ešte veľa pekných chvíľ medzi nami. Ku gratulácii sa pripojili aj ostatní prijímatelia a zamestnanci zariadenia.

30.4.2020 - v tento posledný aprílový deň sa konala spoločná oslava aprílových oslávencov v kruhu všetkých prijímateľov a samozrejme nechýbala ani torta, ktorá tak ako vždy všetkým chutila.